Країна-континент, одна з найдивовижніших держав в світі, що приваблює туристів одним тільки своїм розташуванням, що володіє унікальною природою, рельєфом, флорою і фауною. Це острів, оточений з усіх боків океаном, але більшу частину якого займає пустеля.
І, найголовніше, екскурсії по найцікавішим містам ... Правда, тут ви не знайдете древніх міст, для цього потрібно їхати в Європу або Китай, але зате є багато дійсно цікавих, комфортних місць, заради яких з'їжджаються туристи з усього світу.
Пляжний відпочинок в Австралії можливий круглий рік, але сюди все-таки їдуть не заради цього. Де ще можна пополювати на крокодилів і кенгуру, причому абсолютно законно? Де ще можна побачити такі краси, екзотичних звіряток на кшталт утконосов і тасманійських дияволів, змії, павуки, крокодили і акули, їх тут безліч.

А В С Т Р А Л І Я.

Що-б поїхати в Австралію, необхідна віза. Для громадян України, віза в Австралію повністю стала електронної та на даний момент візові стікери в паспорт не вклеюються. Документи на візу в Австралію можна подати тільки онлайн.
Цікаво з'їздити на інший бік земної кулі, де влітку сніг, а взимку спека. Природні парки Австралії завжди переповнені туристами. Так само користуються попитом поїздки в пустелю, знайомство з традиціями місцевих аборигенів і екстрим на величезних дюнах. Хоча Австралія вважається спекотної країною, мало хто знає, але взимку в Австралії діють гірськолижні курорти. І, звичайно, дайвінг і морський відпочинок чекають вас, австралійське узбережжя це рай для серфінгістів!
нарив в інеті :)
Якщо ви вирішите самостійно відправитися углиб країни, взявши автомобіль напрокат, то попередньо запасіться паливом, водою, їжею, сірниками і запчастинами для автомобіля. Мобільний зв'язок там не ловить, тому зайвим не буде захопити з собою супутниковий телефон, а також повідомити знайомим або місцевої поліції, куди саме ви плануєте вирушити і як надовго.
Це справжня екзотика, індустріальні міста оточені дикою природою. В першу чергу ці міста стають стартом для поїздки в заповідники. Більшість великих міст розташовані на узбережжі материка, або біля водойм всередині посушливої землі.
Основними туристичними центрами є: Мельбурн, Сідней, Голд-Кост, Кернс, Перт, Аліс-Спрінгс, Канберра, Аделаїда і Таунсвілл. Їх, звичайно, варто відвідати! Відстань між основними містами країни значне. У зв'язку з цим літаки - це найбільш поширена форма пересування всередині країни.