ІСПАНІЯ - вона така вся різна, кожен з її 17 автономних округів має свою неповторну історію, культуру, архітектуру та навіть в деяких є своя мова або наріччя.

Особливий гористий ландшафт і географічне положення впливають на клімат, він змінюється в залежності від зони. Тому і природа ІСПАНІЇ різноманітна. Моя вам порада - подорожувати по ІСПАНІЇ і самому визначити, який ваш найулюбленіший її куточок.

ІСПАНІЯ

Можливо вам більше сподобається жаркий південь країни (Андалусія) - батьківщина танцю фламенко і кориди. Там ви побачите багато архітектури в арабському стилі, спробуйте морських їжаків, місцеве блюдо тортилья де камаронес і справжній херес.

А може бути вам зелена північ країни стане ближче (Галісія, Астурія, Країна Басків). Там більш сувора природа, але вона нікого не залишить байдужим. Обов'язково скуштувати там пінчос - унікальні закуски і місцевий натуральний сидр.
Каталонія - моя любов. У ній є все: і море і гори, шедеври місцевих архітекторів і художників, цікаві середньовічні міста, чудова кухня і смачне вино. Приїжджайте, я вам її покажу!

А ще у ІСПАНІЇ є острова. Балеарські вас вразять своїми бухтами і пляжами, а Канарські острови - це справжня екзотика в складі Європи, ви будете в захваті!
ІСПАНІЯ ... Живу в ній практично півжиття і не втомлююся захоплюватися нею, відкривати для себе нові цікаві місця, пробувати нові смаки такої різноманітної іспанської кухні, дивуватися іспанцям і вчитися у них радіти життю.

Сподіваюся, я вас "заразила" любов'ю до ІСПАНІЇ і ви захочете взнати її ближче. Чекаю вас до мене на екскурсії))
фотографії автора